Trnavský kraj

Tak neleň a nakopni sa vpred v Trnavskom kraji! Profesionálni lektori, inšpiratívni mentori, zaujímavé firmy a organizácie prídu priamo za tebou. Stačí sa len nakopnúť. Čas na vyplnenie prihlášky máš len do 31. 5. 2020.

Prečo by si sa mal prihlásiť?

  • Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu nás ocenilo ako jeden z troch najlepších programov neformálneho vzdelávania na Slovensku

  • Denník N zaradil program I AMbitious ako jeden z 13-tich aktivít, pre ktoré sa oplatí zostať na Slovensku.

Ako vyzerá štúdium I AMbitious?

Aktivity programu

Mentoringový program

Mentor je profesionál v konkrétnej oblasti, ktorej sa chceš venovať. Okrem toho ti pomáha rozvíjať svoje schopnosti, tvoriť zaujímavé projekty a pozitívne ťa posúva vpred.

Projekt v praxi s firmou

V tomto projekte sa naučíš ako funguje súkromný sektor. Získaš zadanie projektu od konkrétnej firmy, na ktorom budueš s tímom pracovať, a tým pomôžeš zlepšiť daný proces vo firme. Tvoje nápady sú pre firmu naozaj prínosné!

Výzva s mestom

Chceš zmeniť niektoré veci v meste a verejnom sektore, no nevieš ako a najmä kto by ti mohol pomôcť? Vďaka projektu v praxi s mestom budeš s tímom svojich spolužiakov z I AMbitious pracovať na zadaní od krajského mesta Trnava. Získaš super konzultantov a hlavným predstaviteľom mesta Trnava predstavíš adekvátne riešenie, ktoré oni pretavia do reality.

Dobrovoľníctvo

Pre rozvoj svojho charakteru sa zapájaš aj do dobrovoľníckeho projektu, ktorý si vytváraš so svojím tímom za pomoci koordinátorov. Získaš tak iný pohľad a zbúraš svoje predsudky.

Workshopy

Aby si sa čo najviac rozvíjal samého seba a bol pripravený na projekty v praxi a následne aj na tie vlastné, naši profesionálni lektori ťa teoreticky naučia,“ako na to”. Absolvuješ workshopy kritického myslenia, prezentačných zručností, time managementu, práce v tíme, typológie osobnosti, nízkonákladového marketingu či ako tvoriť svoj vlastný projekt.

Debaty

Baví ťa viac rozmýšľať? Vďaka samoštúdiu pri debatách sa učíš o geopolitických, ekonomických a spoločenských témach. Naučíš sa tak lepšie analyzovať fakty, argumentovať, kriticky myslieť a pozrieť sa na danú problematiku z inej perspektívy.

Diskusie

Úspešní a inšpiratívni ľudia zo Slovenska ti budú hovoriť o svojich profesijných príbehoch od ich začiatkov až po plány do budúcna. Môžeš s nimi diskutovať a motivovať samého seba v tom, že keď naozaj chceš, všetko je možné.

Vlastný projekt

Výstupom celého programu je práca na tvojom vlastnom projekte, s ktorým ti okrem workshopov, pomôže práve tvoj mentor. Vlastný projekt má inovovať, zlepšovať, meniť okolie a najmä posunúť ťa vpred. Uvidíš, že po roku v I AMbitious budeš pokračovať v práci na tom, čo ťa najviac baví a čo si ty sám vytvoril.

Camp I AMbitious

Už na začiatku programu ťa nakopneme na trojdňovom, sebarozvojom campe, kde poriadne spoznáš svojich spolužiakov v programe, I AMbitious tím či sa stretneš po prvýkrát so svojím mentorom či mentorkou. Budú to 3 dni, na ktoré naozaj nezabudneš.

I AMbitious si môže dovoliť každý

Nechceme aby bariéra pre vstup do I AMbitious bola práve finančná. Keďže podporujeme práve ambicióznych študentov v regiónoch, stojí nám za to, vynaložiť viac úsilia a zabezpečiť, aby si práve ty, mohol byť u nás! Sme nezisková organizácia a príjmy z tvojho členského pokrývajú 20% nákladov na organizovanie aktivít programu. Zvyšok je platený z grantov a sponzorských darov partnerov. Na tvoje ročné štúdium potrebujeme nájsť 750 EUR. Ty však zaplatíš len 20% a taktiež ešte možnosť získať štipendium.

Cena programu

15mesiac

Čo je zahrnuté v cene?

  • Sebarozvojový camp

  • Mentoringový program, podľa tvojich preferencií

  • 30 workshopov s profesionálnymi lektormi

  • 10 diskusií & debát

Neváhaj! Deadline je už len do 31. 5. Čím skôr sa však prihlásiš, tým lepšie pre teba. Tešíme sa na teba. Klikni na button a vyplň prihlášku.