Pomôžte rásť ambicióznym stredoškolákom v každom regióne na Slovensku

Vďaka vašej podpore dáme možnosť každému stredoškolákovi na Slovensku posunúť sa vpred a aktívne meniť svoje okolie k lepšiemu. Program vznikol z túžby prepájať proaktívnych študentov s inšpiratívnymi profesionálmi, ktorí im predávajú svoje osobné a kariérne vedomosti a skúsenosti. Kvôli efektivite práce so stredoškolákmi sa zameriavame na ich rozvoj v jednotlivých krajoch a nie celoplošne pre celé Slovensko.

Chceme aby každý mladý človek mal možnosť rásť, pripraviť sa na prax v súkromnom, verejnom či neziskovom sektore, byť aktívnym pre svoje okolie, vzdelávať sa a prepájať sa s inšpiratívnymi profesionálmi z každého kúta Slovenska.

S programom I AMbitious sa nám podarilo

0
Ocenenie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a Iuventy
0
študentov
0
úspešných absolventov a ich projektov
0
inšpiratívnych mentorov
0
profesionálnych lektorov
0
kraje

Darujte 2% na vzdelávanie

SOM FIRMA ALEBO ŽIVNOSTNÍK

V prípade, že darujete 2% ako firma alebo živnostník je potrebné zadať údaje I AMbitious priamo do Vášho daňového priznania.

Údaje pre vyplnenie daňového priznania:
Názov:  „I AMbitious“
právna forma: občianske združenie
IČO: 51877147
DIČ: 2120927556
Sídlo: Horovce 213, 02062 Horovce, Slovenská republika

 

SOM ZAMESTNANEC

V prípade, že by ste chceli darovať 2% ako zamestnanec, je potrebné priložiť vyhlásenie s údajmi I AMbitious, k daňovému priznaniu. Vyhlásenie si môžete stiahnuť TU.

Ďakujeme, že Vám dáva zmysel pomáhať mladým ľuďom vzdelávať sa a napredovať.

CHCEM PODPORIŤ ŠTUDENTA, ŠTUDENTKU I AMbitious

Celkové náklady ročného programu I AMbitious na študenta sú 750 Eur. Chceme však aby výška poplatkov nebola prekážkou pre štúdium a výber tých najambicióznejších študentov. Preto až 80% tejto sumy hľadáme u partnerov, ktorým dáva zmysel podporiť študentov rásť. Vďaka vašej podpore budeme môcť prijať viac študentov v rôznych krajoch na Slovensku – napíšte na: terezia@iambitious.sk

CHCEM BYŤ SÚČASŤOU PROGRAMU I AMbitious

Hľadáme partnerov, ktorí nám pomôžu rozširovať našu víziu do všetkých – aj neambicióznych kútov Slovenska. Ak vám záleží na aktívnych, mladých ľuďom, budeme radi ak nám pomôžete v našej vízii rásť finančne či zapojením sa ako mentor či lektor – napíšte nám prosím na: terezia@iambitious.sk

CHCEM SA STAŤ PODPOROVATEĽOM I AMbitious

Ak vám je náš program a jeho misia blízka, budeme vám nesmierne vďační ak nás podporíte na: SK0283300000002301548060.

Ďakujeme za vašu podporu, pre viac info napíšte na: terezia@iambitious.sk