I AMbitious Academy

Tak neleň a nakopni sa vpred v Trenčianskom kraji a Trnavskom kraji! Profesionálni lektori, inšpiratívni mentori, zaujímavé firmy a organizácie prídu priamo za tebou. 

Prečo by si sa mal prihlásiť?

  • Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu nás ocenilo ako jeden z troch najlepších programov neformálneho vzdelávania na Slovensku

  • Denník N zaradil program I AMbitious ako jeden z 13-tich aktivít, pre ktoré sa oplatí zostať na Slovensku.

Ako vyzerá ročný program I AMbitious?

Aktivity programu

  1. Workshopy

Aby si sa čo najviac rozvíjal samého seba a bol pripravený na projekty v praxi a následne aj na tie vlastné, naši profesionálni lektori ťa teoreticky naučia,“ako na to”. Absolvuješ workshopy kritického myslenia, radikálnej otvorenosti, prezentačných zručností, time managementu, práce v tíme, typológie osobnosti, marketingu, dizajnovania vlastnej budúcnosti a mnoho ďalšieho.

2. Projekt s mestom a krajom

Chceš zmeniť niektoré veci vo verejnom sektore, no nevieš ako a najmä kto by ti mohol pomôcť? Vďaka projektu v praxi s mestom a krajom budeš s tímom z I AMbitious pracovať na konkrétnom zadaní.

3. Projekt v praxi s firmou

V tomto projekte sa naučíš ako funguje súkromný sektor. Získaš zadanie projektu od konkrétnej firmy, na ktorom budueš s tímom pracovať, a tým pomôžeš zlepšiť daný proces vo firme. Tvoje nápady sú pre firmu naozaj prínosné!

4. Projekt s neziskovým sektorom

Pre rozvoj svojho charakteru sa zapájaš aj do dobrovoľníckeho projektu, ktorý si vytváraš so svojím tímom za pomoci koordinátorov. Získaš tak iný pohľad, zistíš ako funguje neziskový sektor a zbúraš svoje predsudky.

5. Mentoringový program

Mentor je profesionál v konkrétnej oblasti, ktorej sa chceš venovať. Okrem toho ti pomáha rozvíjať  schopnosti, zistovať čo chceš študovať, čomu sa chceš v budúcnosti venovať a tvoriť zaujímavé projekty ako je aj tvoj vlastný projekt.

6. Diskusie

Úspešní a inšpiratívni ľudia zo Slovenska ti budú hovoriť o svojich profesijných príbehoch od ich začiatkov až po plány do budúcna. Môžeš s nimi diskutovať a motivovať samého seba v tom, že keď naozaj chceš, všetko je možné.

7. Debaty

Baví ťa viac rozmýšľať? Vďaka samoštúdiu pri debatách sa učíš o geopolitických, ekonomických a spoločenských témach. Naučíš sa tak lepšie analyzovať fakty, argumentovať, kriticky myslieť a pozrieť sa na danú problematiku z inej perspektívy.

8. Camp I AMbitious

Už na začiatku programu ťa nakopneme na trojdňovom, sebarozvojom campe, kde poriadne spoznáš svojich spolužiakov v programe, I AMbitious tím či sa stretneš po prvýkrát so svojím mentorom či mentorkou. Budú to 3 dni, na ktoré naozaj nezabudneš.

9. Vlastný projekt

Výstupom celého programu je práca na tvojom vlastnom projekte, s ktorým ti okrem workshopov, pomôže práve tvoj mentor. Vlastný projekt má inovovať, zlepšovať, meniť okolie a najmä posunúť ťa vpred. Uvidíš, že po roku v I AMbitious budeš pokračovať v práci na tom, čo ťa najviac baví a čo si ty sám vytvoril.

Chceš zistiť o I AMbitious viac od našich študentov?

Zanechaj nám svoj e-mail a naši študenti ťa budú kontaktovať a pomôžu ti predstaviť I AMbitious bližšie. Taktiež ťa budeme pozývať na naše otvorené workshopy či diskusie, kde sa môžeš dozvedieť viac o tom, ako by vyzeral tvoj rok v I AMbitious. Tešíme sa na teba!

Prečo by si sa mal prihlásiť?

I AMbitious si môže dovoliť každý

Nechceme aby bariéra pre vstup do I AMbitious bola práve finančná. Keďže podporujeme práve ambicióznych študentov v regiónoch, stojí nám za to, vynaložiť viac úsilia a zabezpečiť, aby si práve ty, mohol byť u nás! Sme nezisková organizácia a príjmy z tvojho členského pokrývajú 20% nákladov na organizovanie aktivít programu. Zvyšok je platený z grantov a sponzorských darov partnerov. Na tvoje ročné štúdium potrebujeme nájsť 750 EUR. Ty však zaplatíš len 20% a taktiež máš možnosť získať štipendium, o ktoré si požiadaš hneď na začiatku programu. Členský poplatok sa hradí len po dobu 10-tich mesiacov.

Cena programu

15mesiac

Čo je zahrnuté v cene?

  • 30+ workshopov s profesionálnymi lektormi

  • Mentoringový program, podľa tvojich preferencií

  • 4 Projekty v praxi

  • Sebarozvojový camp

Tešíme sa na teba. Klikni na button a vyplň prihlášku.